Życiorys. Strona 130-2019r
                               
           

Rok 2019. Reda.

         
           
         
                                               
   

Bardzo ważny rok w moim życiu. 26 października 2019 ożeniłem się z Jadwigą Ireną Jóźwiak. Stało się to cztery dni po 84 rocznicy moich urodzin. To bardzo zaawasowany wiek? Można powiedzieć, że to już za późno... Otóż nie! Oczywiście nie wiem jak długo jeszcze będę żył, ale właśnie nieświadomość tego faktu nakazyje mi o nim nie myśleć.. W przeciwnym razie należałoby się położyć do łóżka i czekać na koniec tego żywota. Dawno już straciłem jakiekolwiek zułudzenia, że po wedrówce przez świat żywych istnieje cokolwiek innego po śmierci więc należy do ostatniej chwili żyć tu i teraz!!!

     

   
 Zdjęcia zamieszczone poniżej są o tyle ważne, że oprócz naszego intensywnego życia codziennego związanego przede wszystkim z naszymi pieskami zajęci jesteśmy bardzo emocjonalnie w polityką a zwłaszcza w tegorocznymi wyborami parlamentarnymi do Euro Palramentu i naszego Parlamentu.
     

 

         
Nasz piesek (urodzony w naszej hodowli "Marbella-en el corazon" ) z celebrystami. Tu z prof Szeplinskim... - także poniżej! To jest niesamowite, bo ten profesor dostarczał nam dużo satysfakcji psychicznej, bo bardzo odważnie i czynnie występował przeciw poczynaniom ......Kaczyńskiego, bo chce on wprowadzić autorytaryzm, co widać zwłaszcza w niweczeniu "władzy sądowniczej" jako niezależnej od rządzących...
         
           
Na zdjęciu syn Lecha Wałęsy, Jarosław - Europoseł Parlamentu i "nasz"piesek.
           
       
         
Przy komputerze w moim pokoiku na piętrze... (kwiecień 2019 r.)
         
   
Ślub
 
           
           
   
Wesele (więcej zdjęć >>>)
   
           
           
cd >>>
 
 
 
Home Dzień dzisiejszy(fotografie)  Książka Gości
Poczta
Strona poprzednia
Strona następna