Życiorys. Strona 130-2019r
                             
           

Rok 2019. Reda.

         
           
         
                                             
   

Bardzo ważny rok w moim życiu. 26 października 2019 ożeniłem się z Jadwigą Ireną Jóźwiak. Stało się to cztery dni po 84 rocznicy moich urodzin. To bardzo zaawasowany wiek? Można powiedzieć, że to już za późno... Otóż nie! Oczywiście nie wiem jak długo jeszcze będę żył, ale właśnie nieświadomość tego faktu nakazyje mi o nim nie myśleć.. W przeciwnym razie należałoby się położyć do łóżka i czekać na koniec tego żywota. Dawno już straciłem jakiekolwiek zułudzenia, że po wedrówce przez świat żywych istnieje cokolwiek innego po śmierci więc należy do ostatniej chwili żyć tu i teraz!!!

     

Staram się prowadzić aktywny umysłowo i fizycznie styl życia. Razem z żoną Ireną prowadzimy hodowlę małych piesków rasowych, które wymagają stałej obsługi i to w czasie całej doby niezależnie od dnia tygodnia. nie mamy w związku z tym ani niepracującej soboty ani niedzieli lub święta.

Często siadam przy komputerze, aby dopisywać strony do mojego życiorysu czy utrwalać je na różnych nośnikach, aby przetrwały dłużej niż moje życie.


 Zdjęcia zamieszczone poniżej są o tyle ważne, że oprócz naszego intensywnego życia codziennego związanego przede wszystkim z naszymi pieskami zajęci jesteśmy bardzo emocjonalnie w polityką a zwłaszcza w tegorocznymi wyborami parlamentarnymi do Euro Palramentu i naszego Parlamentu.
     

 

         
Nasz piesek (urodzony w naszej hodowli "Marbella-en el corazon" ) z celebrystami. Tu z prof Szeplinskim... - także poniżej! To jest niesamowite, bo ten profesor dostarczał nam dużo satysfakcji psychicznej, bo bardzo odważnie i czynnie występował przeciw poczynaniom ......Kaczyńskiego, bo chce on wprowadzić autorytaryzm, co widać zwłaszcza w niweczeniu "władzy sądowniczej" jako niezależnej od rządzących...
         
           
Na zdjęciu syn Lecha Wałęsy, Jarosław - Europoseł Parlamentu i "nasz"piesek.
           
       
         
Przy komputerze w moim pokoiku na piętrze... (kwiecień 2019 r.)
         
   
Ślub
 
           
           
   
Wesele (więcej zdjęć >>>)
   
           
           
cd >>>
 
 
 
Home Dzień dzisiejszy(fotografie)  Książka Gości
Poczta
Strona poprzednia
Strona następna